• Karpacz

    to miejscowość turystyczno - wypoczynkowa, w Karkonoszach. Ze względu na swe położenie i walory środowiska geograficznego, Karpacz jest ośrodkiem sportowo - rekreacyjnym zarówno zimą jak i latem.

  • Karpacz

    to miejscowość turystyczno - wypoczynkowa, w górach Karkonoszach. Ze względu na swe położenie i walory środowiska geograficznego, Karpacz jest ośrodkiem sportowo - rekreacyjnym zarówno zimą jak i latem.

Praca - oferty pracy w Karpaczu
Gość
Email:praca@netkadra.pl, Tel. 48 13 43 76 395

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego ? praca zdalna Wymagania: ? biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami ? doskonała znajomość języka polskiego ? obsługa komputera (MS Office) ? wykształcenie wyższe ? gotowość do pracy zdalnej ? doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy ? mile widziane Zakres obowiązków: ? bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych, ? korekta językowa gotowych tekstów, Oferujemy: ? stabilne warunki zatrudnienia ? umowa o pracę ? możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl

Ogłoszenie z dnia: 2017-09-28 (23 dni)
Gość
Email:praca@netkadra.pl, Tel. 48 13 43 76 395

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna Wymagania: • biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami • doskonała znajomość języka polskiego • obsługa komputera (MS Office) • wykształcenie wyższe • gotowość do pracy zdalnej • doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy – mile widziane Zakres obowiązków: • bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych, • korekta językowa gotowych tekstów, Oferujemy: • stabilne warunki zatrudnienia • umowa o pracę • możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl

Ogłoszenie z dnia: 2017-09-26 (25 dni)
Gość
Email:rekrutacja@atmoterm.pl, Tel. 748 906 717

W związku z realizacją projektu na zlecenie Urzędu Miasta Jelenia Góra,Urzędu Gminy Polkowice oraz Urzędu Miasta Płock, które obejmują inwentaryzację źródeł ogrzewania poszukujemy osób w charakterze: Ankieter/Ankieterka Miejsce pracy: Jelenia Góra lub Polkowice lub Płock Główne zadania: - przeprowadzanie badania w terenie w formie krótkiej ankiety, - wprowadzenie zebranych danych do narzędzia informatycznego. Oferujemy:  pracę dorywczą umożliwiającą zdobycie dodatkowych umiejętności,  współpracę w oparciu o umowę cywilno-prawną,  szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań. Poszukujemy osób: - posiadających umiejętności komunikacyjne, - o wysokiej kulturze osobistej, - angażujących się w wykonywane zadania, - okładnych, skrupulatnych, rzetelnych. Mile widziani studenci oraz studentki! Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z tematem: Ankieter – Imię i Nazwisko – Jelenia Góra na niżej podany adres. Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami. W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2016 r. poz. 922)."

Ogłoszenie z dnia: 2017-09-25 (26 dni)
Gość
Email:rekrutacja@atmotrem.pl, Tel. 748 906 717

W związku z realizacją projektu na zlecenie Urzędu Miasta Jelenia Góra, które obejmuje inwentaryzację źródeł ogrzewania poszukujemy osób w charakterze: Ankieter/Ankieterka, miejsce pracy: Jelenia Góra Główne zadania: - przeprowadzanie badania w terenie w formie krótkiej ankiety, - wprowadzenie zebranych danych do narzędzia informatycznego. Oferujemy: - pracę dorywczą umożliwiającą zdobycie dodatkowych umiejętności, - współpracę w oparciu o umowę cywilno-prawną, - szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań. Poszukujemy osób: - posiadających umiejętności komunikacyjne, - o wysokiej kulturze osobistej, - angażujących się w wykonywane zadania, - dokładnych, skrupulatnych, rzetelnych. Mile widziani studenci oraz studentki! Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z tematem: Ankieter – Imię i Nazwisko – Jelenia Góra na podany poniżej adres. Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami. W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2016 r. poz. 922)."

Ogłoszenie z dnia: 2017-09-25 (26 dni)
Gość
Email:recepcja@flinski.pl, Tel. 75 734 06 00

Pilnie poszukiwana osoba na stanowisko recepcjonista

Ogłoszenie z dnia: 2017-09-20 (31 dni)
Gość
Email:recepcja@flinski.pl, Tel. 075 734- 06-00

Praca na recepcji od zaraz

Ogłoszenie z dnia: 2017-09-20 (31 dni)
Gość
Email:recepcja@flinski.pl, Tel. 075 734- 06-00

Pilnie poszukiwany kierownik restauracji

Ogłoszenie z dnia: 2017-09-20 (31 dni)
Gość
Email:agnieszka_1319@o2.pl, Tel. 512 787 078.

Szukasz pracy na dłużej lub chcesz jedynie dorobić? Cenisz sobie elastyczny czas pracy i możliwość pogodzenia jej z nauką, życiem prywatnym, etatem? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Zapewniamy: - stawka 14.50/h brutto - elastyczny grafik (możliwość pracy w wybrane dni tygodnia jak i codziennie), - możliwość długotrwałej współpracy, - przyjazną atmosferę. Jedynymi wymogami jest ukończone 18 lat i aktualna książeczka sanepidu.

Ogłoszenie z dnia: 2017-09-14 (37 dni)
Gość
Email:ula.rutkowska@op.pl, Tel. 607694827

Restauracja "Izerska Chata" zatrudni osobę na stanowisku kelner/ka. Gwarantujemy umowę o pracę oraz wysokie zarobki. Więcej informacji pod numerem telefonu 607694827

Ogłoszenie z dnia: 2017-09-14 (37 dni)
Gość
Email:praca@netkadra.pl, Tel. 134376395

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego ? praca zdalna Wymagania: biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami doskonała znajomość języka polskiego obsługa komputera (MS Office) wykształcenie wyższe gotowość do pracy zdalnej doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z języka obcego na polski, jak i z polskiego na obcy ? mile widziane Zakres obowiązków: bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych, korekta językowa gotowych tekstów, Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl.

Ogłoszenie z dnia: 2017-09-13 (39 dni)
Gość
Email:praca@netkadra.pl, Tel. 134376395

Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra (nr 13630) poszukuje dla swojego Klienta pracownika na stanowisko: Pracownik Centrum Obsługi Telefonicznej Miejsce pracy: praca zdalna Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i orzeczenie o niepełnosprawności.

Ogłoszenie z dnia: 2017-09-12 (39 dni)
Gość
Email:praca@netkadra.pl, Tel. 134376395

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego ? praca zdalna Wymagania: biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami doskonała znajomość języka polskiego obsługa komputera (MS Office) wykształcenie wyższe gotowość do pracy zdalnej doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy ? mile widziane Zakres obowiązków: bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych, korekta językowa gotowych tekstów, Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę możliwość dostoisowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl.

Ogłoszenie z dnia: 2017-09-11 (40 dni)
Gość
Email:aneta.cieplinska@jagniatkow.org.pl, Tel. 69 999 30 47

Praca dla opiekuna/ki dziecięcej. Praca w domu. Umowa o pracę. Fundacja „Jagniątków” poszukuje osób, które chciałyby prowadzić domowe punkty opieki dla dzieci do lat 3. Osoby ubiegające się o pracę powinny: -zamieszkiwać na obszarze powiatu jeleniogórskiego, złotoryjskiego lub lwóweckiego; -być dyspozycyjne; -posiadać warunki lokalowe zapewniające bezpieczną opiekę nad 3-5 dzieci. Do zadań opiekunki będzie należało: -opiekowanie się 3-5 dzieci we własnym mieszkaniu/domu; -zapewnienie dzieciom odpowiedniej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej w warunkach domowych; -prowadzenie zajęć właściwie dobranych do wieku dziecka; Oferujemy: -sfinansowanie 160 godzin szkolenia zakończonego uzyskaniem kwalifikacji dziennego opiekuna; -umowę o pracę na pełny etat; -wykonywanie pracy w miejscu swojego zamieszkania. CV należy przesyłać na adres e-mail: aneta.cieplinska@jagniatkow.org.pl. Kontakt: Fundacja „Jagniątków”, ul. Klonowica 1/1, 58-500 Jelenia Góra, tel./fax. 75 64 60 222, kom: 69 999 30 47, www.jagniatkow.pl.

Ogłoszenie z dnia: 2017-08-29 (53 dni)
Gość
Email:paulinapetela@gmail.com, Tel. 883 660 610

CZESKA Agencja pracy Ascari poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko SZWACZKI dla naszego znaczącego klienta. Miejsce pracy: Klasterec nad Ohri , Czechy   Opis stanowiska pracy Produkcja dla europejskich, amerykańskich i azjatyckich producentów samochodów Szycie tapicerek Chętnie oferujemy Umowę o pracę na cały etat,umowa na czas nieokreślony Atrakcyjne wynagrodzenie Darmowe zakwaterowanie - dofinansowanie w 100% Darmowy dowóz busem z Polski do zakwaterowania Premia za wydajność Dodatek za nadgodziny Dodatek za pracę w nocy Dodatek za święta państwowe 100 % Opieka koordynatora Wymagamy Praktyczna umiejętność szycia Sumienność , odpowiedzialność Odpowiedzialność Umiejętność pracy w grupie Gotowość do zmiany miejsca zamieszkania Zadzwoń zacznij pracę od Zaraz !!! 883 660 610 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV: (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Ogłoszenie z dnia: 2017-08-28 (54 dni)
Gość
Email:marketing@calltech.com.ua, Tel. 48221284800

W branży outsourcingu pracujemy już ponad 11 lat i przez ten czas jesteśmy niezawodnym nadawcą usług dla różnych firm na całym świecie. Nasz zespół specjalistów obsługuje klientów w 18 językach Europejskich. Oferujemy szeroki asortyment usług call-center: badania rynku, infolinia telefoniczna, back-office, stworzenie bazy danych klientów, umówienie spotkań, personalny serwis, a głównie - zabezpieczamy wysoką jakość i ścisłą kontrolę każdego Państwa zamówienia - i to wszystko za optymalną cenę, w porównaniu do innych call-centrów europejskich. Z chęcią pomożemy Państwu zaoszczędzić czas, energię, utzrymać stałych klientów i uzyskać nowych oraz zwiększyć wydajność Państwa firmy. www.calltech.com.ua

Ogłoszenie z dnia: 2017-08-18 (64 dni)