• Karpacz

  to miejscowość turystyczno - wypoczynkowa, w Karkonoszach. Ze względu na swe położenie i walory środowiska geograficznego, Karpacz jest ośrodkiem sportowo - rekreacyjnym zarówno zimą jak i latem.

 • Karpacz

  to miejscowość turystyczno - wypoczynkowa, w górach Karkonoszach. Ze względu na swe położenie i walory środowiska geograficznego, Karpacz jest ośrodkiem sportowo - rekreacyjnym zarówno zimą jak i latem.

Pakiety tematyczne

 • 2018-01-12
  Zapraszamy Państwa do spędzenia ŚWIĄT WIELKANOCNYCH w Pensjonacie Śnieżka SPA*** w Karpaczu 30.03-03.04.2018 PAKIET 4 NOCLEGÓW OBEJMUJE: - słodki upominek i butelka wina na powitanie w każdym pokoju - 4 noclegi w komfortowych pokojach, - śniadania w formie bufetu szwedzkiego - uroczyste śniadanie w Niedzielę Wielkanocną. - 4 dwudaniowe obiadokolacje z deserem -  koszyczek ze święconką (po wcześniejszym zgłoszeniu w recepcji; jeden na pokój); -  w I i II Dzień Świąt bufet słodkości  własnego wypieku i  owoców z aromatyczną kawą i herbatą i sokami  w godzinach 13:00-18:00, -  korzystanie ze strefy SPA w godzinach 9:00-21:00 (sauny dostępne od godziny 18:00) -  wejściówkę do Huty szkła Kryształowego JULIA w Piechowicach - bezpłatny monitorowany, niestrzeżony parking -  Internet Wi-Fi -  kartę rabatową na kolejne pobyty w Pensjonacie Śnieżka SPA*** oraz rabaty w licznych atrakcjach miasta Dla dzieci: upominek niespodzianka dla wszystkich dzieci 0-6 lat bajkowe wieczory; warsztaty-animacje z profesjonalnymi animatorami                krzesełka do karmienia sala zabaw, plac zabaw sanki i jabłuszka możliwość wykupienia łóżeczka za jednorazową dopłata 50 zł/pobyt CENNIK: 1090 zł/os w pokoju 2-;3-;4-osobowym 990 zł/os pokój bez balkonu 1270 zł/os w pokoju studio 775 zł dzieci 5-12 lat z ½ wyżywienia dzieci 2-4 lata 120 zł/pobyt dopłata do pokoju 1-os 120 zł/pobyt   DODATKOWE INFORMACJE: -        Przy skróceniu pobytu  cena za pakiet obniża się o: 100 zł za osobę dorosłą 50 zł za dzieci od 5 do 12 lat 30 zł za dzieci do 2 do 4 lat (Możliwość skrócenia pobytu pakietowego max o 1 dobę) -        Dodatkowe noclegi  -20% od cen standardowych pensjonatu -        Przy rezygnacji z obiadokolacji cena za pakiet obniża się o 140 zł. -        Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości pobytu w terminie 7 dni od daty jej dokonania -        Niewykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia podczas pobytu, jak również jego skrócenie nie powoduje zwrotu pieniędzy -        Świadczenia zawarte w pakiecie stanowią integralną całość i nie ma możliwości dokonania osobnej ich wyceny Możliwość pobytu z pupilem (tylko z własnym posłaniem) za dodatkową opłatą 20 zł/doba
  Zapraszamy Państwa do spędzenia WEEKENDU MAJOWEGO w Pensjonacie Śnieżka SPA*** w Karpaczu Na tę okazję przygotowaliśmy dla Państwa pakiet w terminie: 27.04-03.05.2018   PAKIET 6 NOCLEGÓW OBEJMUJE: -        Powitalnego drinka w barze pensjonatu, dla dzieci drink bezalkoholowy -        Butelkę wina i słodki upominek w pokoju -        6 noclegów w komfortowych pokojach -        6 śniadań w formie bufetu szwedzkiego -        6 serwowanych, dwudaniowych obiadokolacji z deserem -        Kawowe popołudnia w godzinach 16:00-18:00 -        na wyjazd lunch pakiet -        korzystanie z nowo otwartej strefy SPA w godzinach 9:00-21:00 (sauny nagrzane są od godziny 18:00) -        wejściówkę do Huty Szkła Kryształowego JULIA w Piechowicach -        bezpłatny monitorowany, niestrzeżony parking -        Internet Wi-Fi -        kartę rabatową na kolejne pobyty w Pensjonacie Śnieżka SPA*** -        oraz rabaty w licznych atrakcjach miasta CENNIK: 1390 zł/os 1240 zł/os w pokoju bez balkonu 1490 zł/os w pokoju studio 800 zł/ dzieci 5-12 lat z ½ wyżywienia 180 zł dzieci 2-4 lata Dopłata do pokoju 1-os 180 zł pobyt   Dla dzieci: upominek niespodzianka dla wszystkich dzieci  do 6 lat; sala zabaw, codzienne seanse bajek plac zabaw krzesełka do karmienia, wanienki, możliwość wykupienia łóżeczka za  opłatą jednorazową 50 zł;   DODATKOWE INFORMACJE -        Przy rezygnacji z obiadokolacji cena za pakiet obniża się o 140 zł/os; dzieci 5-12 lat -70 zł -        Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości pobytu w terminie 7 dni od daty jej dokonania -        Niewykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia podczas pobytu, jak również jego skrócenie nie powoduje zwrotu pieniędzy -        Świadczenia zawarte w pakiecie stanowią integralną całość i nie ma możliwości dokonania osobnej ich wyceny -        Możliwość pobytu z pupilem (tylko z własnym posłaniem) za dodatkową opłatą 20 zł/doba  
  Serdecznie zapraszamy do spędzenia ostatniego, długiego weekendu przed wakacjami w Pensjonacie Śnieżka SPA***. Na tę okoliczność przygotowaliśmy dla Państwa pakiet DŁUGI WEEKEND BOŻEGO CIAŁA w terminie 30.05-03.06.2018 PAKIET 4 NOCLEGÓW OBEJMUJE: powitalnego drinka w barze pensjonatu, dla dzieci sok butelkę wina i słodki upominek w pokoju noclegi w komfortowych pokojach śniadania w formie bufetu szwedzkiego 3 serwowane, dwudaniowe obiadokolacje z deserem grillową obiadokolację w sobotę W czwartkowe popołudnie bufet słodkości  (domowych wypieków) z kawą i herbatą korzystanie ze strefy SPA w godzinach 9:00-21:00 - mikroklimatyczną grotę solną z muzykoterapią i koloroterpaią, - kojącą tężnię solankową - relaksujące jacuzzi - orzeźwiający z rozgrzewający prysznic wrażeń (tropical shower) - saunę suchą (dostępną w godzinach 18:00 – 21:00) - łaźnię parową (dostępną w godzinach 18:00 – 21:00) - wiadro bosmana - solarium Ergoline bezpłatny monitorowany, niestrzeżony parking 1 wejściówkę do Huty Szkła Kryształowego JULIA w Piechowicach Internet Wi-Fi kartę rabatową na kolejne pobyty w Pensjonacie Śnieżka SPA*** oraz rabaty w licznych atrakcjach miasta Dla dzieci: w Dzień Dziecka animacje dla dzieci z profesjonalnymi animatorami oraz słodkie niespodzianki  upominek niespodzianka dla wszystkich dzieci  do 6 lat; sala zabaw, codzienne seanse bajek plac zabaw krzesełka do karmienia, wanienki, możliwość wykupienia łóżeczka za  opłatą jednorazową 50 zł;    Cennik 940 zł osoba dorosła 710 zł osoba dorosła w pokoju 2-osobowym bez balkonu 1020 zł osoba dorosła w pokoju 2-os typu studio 550 zł/dziecko w wieku 5-12 lat Dzieci do 2 roku życia jeżeli śpią z rodzicami, bez świadczeń są gratis. Dzieci w wieku od 2 - 4 lat ( bez dostawki ) 180zł   DODATKOWE INFORMACJE Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości pobytu w terminie 7 dni od daty jej dokonania Niewykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia podczas pobytu, jak również jego skrócenie nie powoduje zwrotu pieniędzy Świadczenia zawarte w pakiecie stanowią integralną całość i nie ma możliwości dokonania osobnej ich wyceny Możliwość pobytu z pupilem (tylko z własnym posłaniem) za dodatkową opłatą 20 zł/doba
  FERIE ZIMOWE 2018 W KARKONOSZACH - WILLA U LESZKA Serdecznie zapraszamy do spędzenia FERII ZIMOWYCH w Willi U LESZKA w Karpaczu. Domowa i miła atmosfera kameralnej Willi przyczynią się do udanego wypoczynku.  Gwarantujemy wypoczynek w czystych, komfortowo wyposażonych i przytulnych pokojach (każdy posiada balkon). Parking na samochód pod budynkiem. Istnieje możliwość zarezerwowania wycieczek krajoznawczych do Pragi, Drezna, Skalnego Miasta, po Kotlinie Jeleniogórskiej i wiele innych. Wyciągi narciarskie od 200m (sztucznie dośnieżane i oświetlone) Wypożyczalnie sprzętu narciarskiego 200m Kompleks basenów 500m Western City 700m SPA 100m Szlaki turystyczne w Karkonosze 200m   Więcej szczegółów pod adresem www.willauleszka.prv.pl   Już dziś zapewnij sobie miejsce w naszej kameralnej Willi dzwoniąc 757618282 lub 601718976.
  WIELKANOC w Willi U LESZKA w Karpaczu. TERMIN: 30.03 - 03.04.2018 lub dłuższe pobyty Rodzinna atmosfera podczas tradycyjnie organizowanych Świąt Wielkanocnych oraz świateczny wystrój kameralnej Willi przyczynią się do udanego wypoczynku. Gwarantujemy wypoczynek w czystych, przytulnych i ciepłych pokojach. Na terenie Willi bezpłatny internet Wi-Fi. Parking na samochód pod budynkiem. Istnieje możliwość zarezerwowania wycieczek krajoznawczych do Pragi, Drezna, Skalnego Miasta, po Kotlinie Jeleniogórskiej i wiele innych. Więcej szczegółów pod adresem www.willauleszka.prv.pl   Już dziś zapewnij sobie miejsce w naszej kameralnej Willi dzwoniąc 757618282 lub 601718976.    Serdecznie zapraszamy!!!
  DŁUGI WEEKEND MAJOWY  TERMIN 27.04 - 06.05.2018  i dłużej.... Pobyty 4-5 dniowe Serdecznie zapraszamy do spędzenia weekendu majowego w Willi U LESZKA w Karpaczu. Domowa i ciepła atmosfera kameralnej Willi przyczynią się do udanego wypoczynku.  Gwarantujemy wypoczynek w czystych, przytulnych i komfortowych pokojach. Parking na samochód pod budynkiem. Istnieje możliwość zarezerwowania wycieczek krajoznawczych do Pragi, Drezna, Skalnego Miasta, po Kotlinie Jeleniogórskiej i wiele innych. Kompleks basenów 500m Western City 700m Kort tenisowy 350m SPA 100m Letni tor saneczkowy 900m Szlaki turystyczne w Karkonosze 200m   Więcej szczegółów pod adresem www.willauleszka.prv.pl   Już dziś zapewnij sobie miejsce w naszej kameralnej Willi dzwoniąc 757618282 lub 601718976.     Serdecznie zapraszamy!!!
  Zapraszamy na długi weekend majowy do Karpacza :) Dom położony w ścisłym centrum miasta dysponuje pokojami 2 i 3 os. z łazienkami, TV  i bezprzewodowym internetem Wi-Fi. Część pokoi posiada balkony. W obiekcie znajduje się sala kominkowa oraz kuchnia (kuchenka mikrofalowa, lodówka, kuchenka gazowa, czajnik bezprzewodowy, naczynia i sztućce). Parking obok budynku bezpłatny. Na życzenie Gości szykujemy śniadania i obiadokolacje.
  FERIE ZIMOWE 2018 W KARKONOSZACH - WILLA U LESZKA Serdecznie zapraszamy do spędzenia FERII ZIMOWYCH w Willi U LESZKA w Karpaczu. Domowa i miła atmosfera kameralnej Willi przyczynią się do udanego wypoczynku.  Gwarantujemy wypoczynek w czystych, komfortowo wyposażonych i przytulnych pokojach (każdy posiada balkon). Parking na samochód pod budynkiem. Istnieje możliwość zarezerwowania wycieczek krajoznawczych do Pragi, Drezna, Skalnego Miasta, po Kotlinie Jeleniogórskiej i wiele innych. Wyciągi narciarskie od 200m (sztucznie dośnieżane i oświetlone) Wypożyczalnie sprzętu narciarskiego 200m Kompleks basenów 500m Western City 700m SPA 100m Szlaki turystyczne w Karkonosze 200m   Więcej szczegółów pod adresem www.willauleszka.prv.pl   Już dziś zapewnij sobie miejsce w naszej kameralnej Willi dzwoniąc 757618282 lub 601718976.
  Zapraszamy na okres świąteczny do Karpacza :) Dom położony w ścisłym centrum miasta dysponuje pokojami 2 i 3 os. z łazienkami, TV  i bezprzewodowym internetem Wi-Fi. Część pokoi posiada balkony. W obiekcie znajduje się sala kominkowa oraz kuchnia (kuchenka mikrofalowa, lodówka, kuchenka gazowa, czajnik bezprzewodowy, naczynia i sztućce). Parking obok budynku bezpłatny. Na życzenie Gości szykujemy śniadania i obiadokolacje.
  FERIE ZIMOWE / NARTY 2017 W KARKONOSZACH - WILLA U LESZKA Serdecznie zapraszamy do spędzenia FERII ZIMOWYCH w Willi U LESZKA w Karpaczu. Domowa i miła atmosfera kameralnej Willi przyczynią się do udanego wypoczynku.  Gwarantujemy wypoczynek w czystych, komfortowo wyposażonych i przytulnych pokojach (każdy posiada balkon). Parking na samochód pod budynkiem. Istnieje możliwość zarezerwowania wycieczek krajoznawczych do Pragi, Drezna, Skalnego Miasta, po Kotlinie Jeleniogórskiej i wiele innych. Chętnie pomożemy w wypożyczeniu sprzętu narciarkiego, zamówieniu instrutora narciarstwa jak również zorganizowaniu wieczornego kuligu zaprzężonego w konie, z pochodniami w ręku... Wyciągi narciarskie od 200m (sztucznie dośnieżane i oświetlone) Wypożyczalnie sprzętu narciarskiego 200m Kompleks basenów 500m Western City 700m SPA 100m Szlaki turystyczne w Karkonosze 200m   Więcej szczegółów pod adresem www.willauleszka.prv.pl  
  FERIE ZIMOWE / NARTY 2017 W KARKONOSZACH - WILLA U LESZKA Serdecznie zapraszamy do spędzenia FERII ZIMOWYCH w Willi U LESZKA w Karpaczu. Domowa i miła atmosfera kameralnej Willi przyczynią się do udanego wypoczynku.  Gwarantujemy wypoczynek w czystych, komfortowo wyposażonych i przytulnych pokojach (każdy posiada balkon). Parking na samochód pod budynkiem. Istnieje możliwość zarezerwowania wycieczek krajoznawczych do Pragi, Drezna, Skalnego Miasta, po Kotlinie Jeleniogórskiej i wiele innych. Chętnie pomożemy w wypożyczeniu sprzętu narciarkiego, zamówieniu instrutora narciarstwa jak również zorganizowaniu wieczornego kuligu zaprzężonego w konie, z pochodniami w ręku... Wyciągi narciarskie od 200m (sztucznie dośnieżane i oświetlone) Wypożyczalnie sprzętu narciarskiego 200m Kompleks basenów 500m Western City 700m SPA 100m Szlaki turystyczne w Karkonosze 200m   Więcej szczegółów pod adresem www.willauleszka.prv.pl  
  WIELKANOC w Willi U LESZKA w Karpaczu. TERMIN: 30.03 - 03.04.2018 lub dłuższe pobyty Rodzinna atmosfera podczas tradycyjnie organizowanych Świąt Wielkanocnych oraz świateczny wystrój kameralnej Willi przyczynią się do udanego wypoczynku. Gwarantujemy wypoczynek w czystych, przytulnych i ciepłych pokojach. Na terenie Willi bezpłatny internet Wi-Fi. Parking na samochód pod budynkiem. Istnieje możliwość zarezerwowania wycieczek krajoznawczych do Pragi, Drezna, Skalnego Miasta, po Kotlinie Jeleniogórskiej i wiele innych. Więcej szczegółów pod adresem www.willauleszka.prv.pl   Już dziś zapewnij sobie miejsce w naszej kameralnej Willi dzwoniąc 757618282 lub 601718976.    Serdecznie zapraszamy!!!