• Karpacz

  to miejscowość turystyczno - wypoczynkowa, w Karkonoszach. Ze względu na swe położenie i walory środowiska geograficznego, Karpacz jest ośrodkiem sportowo - rekreacyjnym zarówno zimą jak i latem.

 • Karpacz

  to miejscowość turystyczno - wypoczynkowa, w górach Karkonoszach. Ze względu na swe położenie i walory środowiska geograficznego, Karpacz jest ośrodkiem sportowo - rekreacyjnym zarówno zimą jak i latem.

Wolnepokoje

  WCZASY LATO 2017 - jeżeli szukasz wypoczynku w kameralnym, domowym i rodzinnym gronie to dobrze trafiłeś... nie zwlekaj rezerwuj już dziś... Przystępne ceny, dobry standard! Serdecznie zapraszamy!!!
 • 8 dni temu
  Wynajem domu w górach (Karpacz). Piękny stylowy dom poniemiecki w idyllicznej okolicy gór, vis a vis Śnieżki i Karpacza. Wolne terminy od 13.08 w okresie wakacji. www.dnw.wkarpaczu.pl.
 • 6 dni temu
  Zapraszamy w góry na słoneczny wypoczynek! Zniżki dla dzieci do 10 lat! Tel. 757619628, 697483255
  posiadamy wolne pokoje 2,3,4 os
 • 6 dni temu
  WOLNE POKOJE I DOMEK DO 10 OSÓB! SUPER WARUNKI! ZAPRASZAMY SERDECZNIE! TEL. 605960356
  Pokoje w centrum Karpacza z łazienkami i widokiem na góry po 50 zł od osoby www.chatanaskale.pl,https://www.facebook.com/ChataNaSkale
  Ostatnie wolne miejsca w sierpniu od 28.08. -... 2017 r. **Apartamenty rodzinne z aneksami kuchennymi ** Pokój 2-os.standard z łazienką ** wi-fi ** blisko centrum ** więcej tel. 603383218 ZAPRASZAMY!!!
 • Nowe
  WOLNE POKOJE! Nowe, nowoczesne pokoje z łazienkami oraz z aneksem kuchennym w centrum Karpacza. Nowy obiekt bardzo dobre warunki w przystępnej cenie .zadzwoń tel. 512 769 771!
 • 9 dni temu
  CENTRUM KARPACZA!! TANIE NOCLEGI!!!POKOJE Z ŁAZIENKAMI!!!ZACISZNE MIEJSCE Z OGRODEM!!!
  Wolne pokoje w centrum aneks kuchenny Wi-Fi tel.kom.668631414
  Wolne pokoje noclegi wakacje komfort relaks za rozsadne pieniądze zapraszamy
 • 9 dni temu
  Centrum,apartament i pokoje,widokowe tarasy,parking.
  NOWY OBIEKT @ NOWOCZESNA WILLA @ SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYPOCZYNEK W SKALE
  Nowy komfortowy apartament w CENTRUM Karpacza na deptaku
  Zapraszamy Apartamenty i pokoje z własnymi aneksami kuchennymi blisko centrum.
  Wolne pokoje w Karpaczu .Hotel z basenem , jacuzzi ,sauną i grotą solna, Organizujemy wycieczki do Pragi, Skalnego Miasta ,Drezna i Wiednia.!!!