• Karpacz

    to miejscowość turystyczno - wypoczynkowa, w Karkonoszach. Ze względu na swe położenie i walory środowiska geograficznego, Karpacz jest ośrodkiem sportowo - rekreacyjnym zarówno zimą jak i latem.

  • Karpacz

    to miejscowość turystyczno - wypoczynkowa, w górach Karkonoszach. Ze względu na swe położenie i walory środowiska geograficznego, Karpacz jest ośrodkiem sportowo - rekreacyjnym zarówno zimą jak i latem.

Ogłoszenia związane z transportem

Ogłoszenia szukających transportu w Karpaczu lub okolicy.
Gość
Email:BIURO@KARPACZBUS.PL, Tel. 799010102

Nasza firma świadczy usługi transportu osobowego, przewozu osób i wynajmu pojazdów dla firm, instytucji i szkół oraz dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych. Prowadzimy wynajem autokarów i busów na terenie Polski i Europy. Nasza siedziba znajduje się w Karpaczu, do którego serdecznie wszystkich zapraszamy. To miejsce uwielbiane przez turystów i wczasowiczów jest nazywane zimową stolicą Sudetów, ponieważ posiada szeroką bazę noclegową. Do Państwa dyspozycji mamy profesjonalny tabor: autokary turystyczne (49, 51, 53 i 55 osobowe), minibusy (30 osobowe), komfortowe busy (12, 16, 19 i 21 osobowe), busy (6, 8 osobowe), samochody osobowe. KarpaczBus.pl działa na podstawie licencji nr OU-003073 na wykonywanie międzynarodowego przewozu osób autokarami i busami. Posiadamy wszelkie licencje i certyfikaty, które pozwalają wykonywać zarobkowy przewóz osób we wszystkich krajach Europy (w tym również na terenie Niemiec). KarpaczBus.pl tel. 799 01 01 02, 502-251-756, biuro@karpaczbus.pl

Ogłoszenie z dnia: 2020-12-15 (351 dni)