• Karpacz

  to miejscowość turystyczno - wypoczynkowa, w Karkonoszach. Ze względu na swe położenie i walory środowiska geograficznego, Karpacz jest ośrodkiem sportowo - rekreacyjnym zarówno zimą jak i latem.

 • Karpacz

  to miejscowość turystyczno - wypoczynkowa, w górach Karkonoszach. Ze względu na swe położenie i walory środowiska geograficznego, Karpacz jest ośrodkiem sportowo - rekreacyjnym zarówno zimą jak i latem.

Pakiety tematyczne

  Zapraszamy do spędzenia okresu poświątecznego i noworocznego w Pensjonacie Śnieżka SPA *** w Karpaczu. Wspaniała sceneria Karkonoszy, niepowtarzalna atmosfera, kameralne grono oraz bogata oferta wypoczynku sprawią, że spędzony u Nas Sylwester zapadnie na długo w Państwa pamięci…   Na powitanie Nowego Roku specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pakiet w terminie 27.12.2020-03.01.2021 obejmujący: na rozpoczęcie pobytu kubek grzanego wina z nuta przypraw korzennych i aromatem ze świeżych pomarańczy ( dla dzieci gorąca czekolada); 7 noclegów w komfortowych pokojach; 7 śniadań w formie bufetu szwedzkiego; 7 serwowanych, dwudaniowych obiadokolacji z deserem; w Noc Sylwestrową biesiadną kolację w formie bufetu szwedzkiego ze swojskimi wyrobami; w Nowy Rok bufet słodkości z kawa, herbatą w godzinach 13:00-18:00; korzystanie ze STREFY  SPA w godzinach 9:00-21:00   obejmującej: - mikroklimatyczną grotę solną z muzykoterapią i koloroterapią; - kojącą tężnię solankową; - relaksujące jacuzzi; - orzeźwiający i rozgrzewający prysznic wrażeń (tropical shower); - saunę suchą; - łaźnię parową;    * (sauny nagrzane są od godziny 18:00) - wiadro bosmana; - solarium Ergoline bezpłatny, monitorowany, niestrzeżony parking; Internet Wi-Fi; kartę rabatową na kolejne pobyty w Pensjonacie Śnieżka*** a ponadto rabaty na stokach narciarskich miasta m.in. Cennik: 2200 zł pokój jednoosobowy; 1990 zł od osoby w pokoju 2-; 3-; 4-osobowym; 2165 zł od osoby w pokoju 2-osobowym typu studio; 1390 zł dzieci 5-12 lat z 1/2 wyżywienia; Dzieci do 4 roku życia – bezpłatnie bez świadczeń, bez dostawki Dla dzieci: upominek niespodzianka dla wszystkich dzieci do 6 lat; sala zabaw,  krzesełka do karmienia,  wanienki, sanki i jabłuszka;  możliwość wykupienia łóżeczka za opłatą jednorazową 50 zł; Istnieje możliwość skrócenia pakietu (maksymalnie o 2 doby), cena za pakiet obniża się przy każdej dobie o: 100 zł osoba dorosła 50 zł dzieci od lat 5 do lat 12 Powyższe ceny zawierają podatek VAT i opłatę klimatyczną; Pensjonat zastrzega sobie możliwość zmiany cen Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00; w dniu przyjazdu obiadokolacje wydawane są do godziny 18:00; Rabat dla posiadaczy „KART RABATOWYCH” nie dotyczy pobytów pakietowych Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50% wartości pobytu w terminie 7 dni od daty dokonania rezerwacji Niewykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia podczas pobytu, jak również jego skrócenie nie powoduje zwrotu pieniędzy Świadczenia zawarte w pakiecie stanowią integralną całość i nie ma możliwości dokonania osobnej ich wyceny Istnieje możliwość pobytu z pupilem (z własnym posłaniem) za dodatkowo opłatą 20 zł za dobę
 • 2020-06-05
  WAKACJE 2020  Pakiet obowiązuje w terminie od 26.06.2020 do 31.08.2020  Pakiet 5 lub 7 noclegów obejmuje: Butelkę wina w pokoju i słodki upominek na powitalnie Noclegi  ze śniadaniem w komfortowych pokojach, możliwość korzystania z kijków do nordic walking, korzystanie ze strefy SPA w godzinach 9:00:00-21:00 obejmującej: - mikroklimatyczną grotę solną z muzykoterapią i koloroterapią; - kojącą tężnię solankową; - relaksujące jacuzzi; - orzeźwiający i rozgrzewający prysznic wrażeń (tropical shower); - saunę suchą; - łaźnię parową; - wiadro bosmana; - solarium Ergoline (sauny dostępne od godziny 18:00) Jedną wejściówkę do Huty Szkła Kryształowego JULIA w Piechowicach bezpłatny monitorowany, niestrzeżony parking; opłatę miejscową Internet Wi-Fi kartę rabatową na kolejne pobyty w Pensjonacie Śnieżka SPA*** oraz rabaty w licznych atrakcjach miasta, miedzy innymi: Cennik 7 noclegów: 1435 zł  osoba dorosła w pokoju 1-osobowym 1225 zł osoba dorosła w pokoju 2-;3-; 4-osobowym 1085 zł osoba dorosła w pokoju 2-osobowym bez balkonu 1365 zł osoba dorosła w pokoju 2-os typu studio 630 zł/dziecko w wieku 5-12 lat Dzieci w wieku od 2 - 4 lat ( bez dostawki ) 210 zł Dzieci do 2 roku życia jeżeli śpią z rodzicami, bez świadczeń są gratis. Cennik 5 noclegów: 1125 zł  osoba dorosła w pokoju 1-osobowym 925 zł osoba dorosła w pokoju 2-;3-; 4-osobowym 775 zł osoba dorosła w pokoju 2-osobowym bez balkonu 1075 zł osoba dorosła w pokoju 2-os typu studio 500 zł/dziecko w wieku 5-12 lat Dzieci w wieku od 2 - 4 lat ( bez dostawki ) 210 zł Dzieci do 2 roku życia jeżeli śpią z rodzicami, bez świadczeń są gratis. Dla dzieci:  upominek-niespodzianka dla wszystkich dzieci 0-6 lat; seanse bajek sala zabaw, plac zabaw krzesełka do karmienia a jadalni, wanienki,  możliwość wykupienia łóżeczka z pościelą za opłatą jednorazową 50 zł; Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości pobytu w terminie 7 dni od daty jej dokonania; Niewykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia podczas pobytu, jak również jego skrócenie nie powoduje zwrotu pieniędzy Świadczenia zawarte w pakiecie stanowią integralną całość i nie ma możliwości dokonania osobnej ich wyceny Możliwość wykupienia serwowanych dwudaniowych obiadokolacji z deserem w cenie 35 zł/os dzień Możliwość pobytu z pupilem (tylko z własnym posłaniem) za dodatkową opłatą 20 zł/doba
  Centrum,przy deptaku.Dostępne pokoje z łazienkami oraz dwupokojowy apartament. Część pokoi posiada widokowe balkony i tarasy. Posiadamy duży parking i miejsce do grilowania. W pobliżu znajdują się liczne lokale gastronomiczne.Obsługuje nas też catering. Zakres cenowy w okresie wakacji w zależności od standardu pokoju - od 55 do 80 zł/os.
  Boczna,zaciszna uliczka blisko centrum. Ogród i taras ogrodowy z grilem. Widok z okien na góry. W pobliżu lokale gastronomiczne,obsługa cateringowa. Dobry standard,atrakcyjne ceny.