• Karpacz

  to miejscowość turystyczno - wypoczynkowa, w Karkonoszach. Ze względu na swe położenie i walory środowiska geograficznego, Karpacz jest ośrodkiem sportowo - rekreacyjnym zarówno zimą jak i latem.

 • Karpacz

  to miejscowość turystyczno - wypoczynkowa, w górach Karkonoszach. Ze względu na swe położenie i walory środowiska geograficznego, Karpacz jest ośrodkiem sportowo - rekreacyjnym zarówno zimą jak i latem.

Pakiety tematyczne

  Uroczy,kameralny pensjonacik MIRA położony w centrum Karpacza przy zacisznej uliczce zaprasza na pobyt sylwestrowy.Rezerwacji można dokonać telefonicznie- tel. 698-081-399 lub przez adres e-mail - mira-karpacz@o2. Naszym atutem jest: doskonałe położenie i bliskość deptaka atrakcyjne ceny noclegów zróżnicowany standard pokoi liczne lokale gastronomiczne w pobliżu Cennik w okresie sylwestrowym: 150 zł/os. - w nowoczesnym pokoju z łazienką 130 zł/os.- z prywatną łazienką w korytarzyku.
  Centrum Karpacza,przy deptaku.Dostępne pokoje na pobyt sylwestrowy. www.noclegiostoja.wkarpaczu.pl,tel.698-081-399,ostojawkarpaczu@gmail.com Zakres cenowy od 150 do 200 zł/os. w zależności od standardu pokoju. Pobyt minimum 4 -dobowy.
  Centrum,przy deptaku,widoki na góry. Zakres cenowy w zależności od standardu pokoju od 80 do 120 zł/.os./doba.
  Kameralny pensjonacik MIRA położony w centrum, przy zacisznej bocznej uliczce, zaprasza na ferie zimowe. Atutem obiektu jest dobra lokalizacja,przytulne,nowoczesne pokoje z łazienkami,atrakcyjne ceny noclegów. Cennik - od 80 zł/os./doba.
  Oferta dla 10-14 osób ( 7 sypialni) w Okresie Świat Bożego Narodzenia 24-27.12 2022Możliwośc przedłużenia pobytu. Cena za 3 wynajęcie całego domu dla 10-14 osób na 3 doby - 5000 zl Możliwośc przedłużenia pobytu. Dom dla 10-14 osób ( 7 sypialni oraz duzy salon ) Piekny widok na Śnieżkę i karkonosze. więcej na www.willabukowiec.pl 
  Święta Bożonarodzeniowe 800 pln/doba 7 dni