• Karpacz

  to miejscowość turystyczno - wypoczynkowa, w Karkonoszach. Ze względu na swe położenie i walory środowiska geograficznego, Karpacz jest ośrodkiem sportowo - rekreacyjnym zarówno zimą jak i latem.

 • Karpacz

  to miejscowość turystyczno - wypoczynkowa, w górach Karkonoszach. Ze względu na swe położenie i walory środowiska geograficznego, Karpacz jest ośrodkiem sportowo - rekreacyjnym zarówno zimą jak i latem.

Pakiety tematyczne

 • 2020-07-16
  ZAPRASZAMY SERDECZNIE Z DALA OD ZGIEŁKU HAŁASU POKOIKI O WYSOKIM STANDARDZIE z ŁAZIENKAMI TV DO DYSPOZYCJI GOŚCI OGRÓD  BEZPŁATNY PARKING 
 • 2020-07-03
  ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA WYPOCZYNEK Z DALA OD HALASU ZGIEŁKU DNIA CODZIENNEGO 
 • 2020-06-05
  WAKACJE 2020  Pakiet obowiązuje w terminie od 26.06.2020 do 31.08.2020  Pakiet 5 lub 7 noclegów obejmuje: Butelkę wina w pokoju i słodki upominek na powitalnie Noclegi  ze śniadaniem w komfortowych pokojach, możliwość korzystania z kijków do nordic walking, korzystanie ze strefy SPA w godzinach 9:00:00-21:00 obejmującej: - mikroklimatyczną grotę solną z muzykoterapią i koloroterapią; - kojącą tężnię solankową; - relaksujące jacuzzi; - orzeźwiający i rozgrzewający prysznic wrażeń (tropical shower); - saunę suchą; - łaźnię parową; - wiadro bosmana; - solarium Ergoline (sauny dostępne od godziny 18:00) Jedną wejściówkę do Huty Szkła Kryształowego JULIA w Piechowicach bezpłatny monitorowany, niestrzeżony parking; opłatę miejscową Internet Wi-Fi kartę rabatową na kolejne pobyty w Pensjonacie Śnieżka SPA*** oraz rabaty w licznych atrakcjach miasta, miedzy innymi: Cennik 7 noclegów: 1435 zł  osoba dorosła w pokoju 1-osobowym 1225 zł osoba dorosła w pokoju 2-;3-; 4-osobowym 1015 zł osoba dorosła w pokoju 2-osobowym bez balkonu 1365 zł osoba dorosła w pokoju 2-os typu studio 630 zł/dziecko w wieku 5-12 lat Dzieci w wieku od 2 - 4 lat ( bez dostawki ) 210 zł Dzieci do 2 roku życia jeżeli śpią z rodzicami, bez świadczeń są gratis. Cennik 5 noclegów: 1125 zł  osoba dorosła w pokoju 1-osobowym 925 zł osoba dorosła w pokoju 2-;3-; 4-osobowym 775 zł osoba dorosła w pokoju 2-osobowym bez balkonu 1075 zł osoba dorosła w pokoju 2-os typu studio 500 zł/dziecko w wieku 5-12 lat Dzieci w wieku od 2 - 4 lat ( bez dostawki ) 210 zł Dzieci do 2 roku życia jeżeli śpią z rodzicami, bez świadczeń są gratis. Dla dzieci:  upominek-niespodzianka dla wszystkich dzieci 0-6 lat; seanse bajek sala zabaw, plac zabaw krzesełka do karmienia a jadalni, wanienki,  możliwość wykupienia łóżeczka z pościelą za opłatą jednorazową 50 zł; Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości pobytu w terminie 7 dni od daty jej dokonania; Niewykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia podczas pobytu, jak również jego skrócenie nie powoduje zwrotu pieniędzy Świadczenia zawarte w pakiecie stanowią integralną całość i nie ma możliwości dokonania osobnej ich wyceny Możliwość wykupienia serwowanych dwudaniowych obiadokolacji z deserem w cenie 35 zł/os dzień Możliwość pobytu z pupilem (tylko z własnym posłaniem) za dodatkową opłatą 20 zł/doba
  Centrum,przy deptaku.Dostępne pokoje z łazienkami oraz dwupokojowy apartament. Część pokoi posiada widokowe balkony i tarasy. Posiadamy duży parking i miejsce do grilowania. W pobliżu znajdują się liczne lokale gastronomiczne.Obsługuje nas też catering. Zakres cenowy w okresie wakacji w zależności od standardu pokoju - od 50 do 80 zł/os.
  Boczna,zaciszna uliczka blisko centrum. Ogród i taras ogrodowy z grilem. Widok z okien na góry. W pobliżu lokale gastronomiczne,obsługa cateringowa. Dobry standard,atrakcyjne ceny.