• Karpacz

  to miejscowość turystyczno - wypoczynkowa, w Karkonoszach. Ze względu na swe położenie i walory środowiska geograficznego, Karpacz jest ośrodkiem sportowo - rekreacyjnym zarówno zimą jak i latem.

 • Karpacz

  to miejscowość turystyczno - wypoczynkowa, w górach Karkonoszach. Ze względu na swe położenie i walory środowiska geograficznego, Karpacz jest ośrodkiem sportowo - rekreacyjnym zarówno zimą jak i latem.

Wolne pokoje

 • 7 dni temu
  Zapraszamy ! Posiadamy wolne pokoje na Sylwestra :) Rezerwacje telefoniczne! Tel. 697483255
  Wolne pokoje w centrum aneks kuchenny Wi-Fi tel.kom.668631414
  Wolne pokoje na święta i Sylwestra - zapraszamy serdecznie!
 • 3 dni temu
  Wolne pokoje na święta i Sylwestra - zapraszamy serdecznie!
  Wolne pokoje apartamenty noclegi za rozsadne pienizki zapraszamy
 • 3 dni temu
  CENTRUM - WOLNE POKOJE! Nowe, nowoczesne pokoje z łazienkami oraz z aneksem kuchennym w Karpacza. Nowy obiekt bardzo dobre warunki w przystępnej cenie- tel. 512 769 771!
  Wolne pokoje na święta i Sylwestra, zapraszamy! Dozorowany parking, sauna, masaże, naturoterapia :)
  Piękne miejsce w górach ! Oferujemy do wynajęcia w całości na wyłączność dom położony w górach z kominkiem . Goście mieszkają samodzielnie.Teren jest ogrodzony.Piękne widoki, strumyk, las, góry. Koniecznie oglądnij Galerię zdjęć i Opinie Gości .
  Wolne pokoje w centrum Karpacza z łazienkami i widokiem góry po 50 zł w pokoju trzyosobowym i 60 zł w pokoju dwuosobowym.
  Wolny dom na Sylwestra (od 29.12. na 7 dni) oraz na ferie! Komfortowy dom na uboczu w całości do wynajęcia dla max 11 osob. Tel. 509228246
  WOLNY DOMEK (12 OSÓB) NA BOŻE NARODZENIE I SYLWESTRA, MINIMUM 5 NOCY. KOMFORTOWE WARUNKI, KAMERALNA ATMOSFERA. TEL. 605960356 !!!
  Wolne pokoje w okresie świąteczno-sylwestrowym!!!
 • 4 dni temu
  NOWY OBIEKT @ NOWOCZESNA WILLA SKAŁA
  Zapraszamy na wypoczynek :) Last Minute - Święta BOŻEGO NARODZENIA :) pobyt SYLWESTROWY :) Komfortowe pokoje i apart. :) Parking, Wi-Fi, Aneks Kuchenny !!!!

Zobacz również nową wyszukiwarkę :

wolne apartamenty i wolne domki w Karpaczu i okolicach